Ana SayfaPortfolioAraştırma HizmetleriVeri Toplama

Veri Toplama

Veri Toplama Hizmetleri

Hazırlanan veri toplama aracını kullanarak doğru hedef kitleden doğru verileri toplamak çalışmaların en çok dikkat edilmesi gereken noktasıdır. Spss Analiz olarak araştırmanın amacına, araştırmanın tasarımına ve örneklem grubuna göre veri toplama yöntemlerinden en uygun olanı belirliyor ve uyguluyoruz.

Veri Toplama Hizmetimiz Nedir?

Hazırlanan veri toplama aracını kullanarak doğru hedef kitleden doğru verileri toplamak çalışmaların en çok dikkat edilmesi gereken noktasıdır. Spss Analiz olarak araştırmanın amacına, araştırmanın tasarımına ve örneklem grubuna göre veri toplama yöntemlerinden en uygun olanı belirliyor ve uyguluyoruz. Bu kapsamda iki şekilde veri topluyoruz:

1. Kayıtlı veri olarak KAP, TÜİK, BDDK, TBB, Merkez Bankası gibi kurumların sistemlerinden veri topluyoruz. 

2. Türkiye genelinde yüz yüze, online ve telefonla anket uygulayarak veri topluyoruz.

Talebinizi Bize İletin

spssanaliz.com.tr olarak herbiri alanında uzman, akademik deneyim sahibi çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Siz de ücretsiz ön danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın.

Spss Analiz olarak 2010 yılından bu yana bilim dünyası ve iş dünyasının yanındayız.

İstanbul , Türkiye

Diğer Bağlantılarımız

tez yazdırma, tez yazdırma hizmeti, tez yazdırma fiyatları, akademik tez yazdırma, profesyonel tez yazdırma, tez danışmanlık, lisans tezi yazdırma, yüksek lisans tezi yazdırma, doktora tezi yazdırma, tez yazdırma İstanbul, tez yazdırma Ankara, tez yazdırma İzmir, ucuz tez yazdırma, hızlı tez yazdırma

© 2010-2023 Desing by Spss Analiz . All Rights Reserved